Zborovice B vs Počenice
sraz 13:00

Okresní soutěž mužů Kroměříž - skupina C

Výsledky 10. kola

Lutopecny – Zborovice B Rataje – Litenčice 7:2 Počenice – Zlobice 1:0 Dřínov – Kvasice B 4:3 Šelešovice – Bařice 5:0 Lubná B – Bezměrov odl. ______________________

Malá kopaná v Počenicích rok 2008

Dne 5.7.2008 se konal v Počenicích 4. ročník turnaje v malé kopané. Za slunečného počasí se utkalo na dvou hracích plochách rekordních 19 týmů, které byly rozděleny do 4 skupin. Při hrací době 1x15 minut většina mužstev strávila na hrací ploše 60 minut, 4 týmy z každé skupiny navíc postupovaly do vyřazovacích bojů. Ve čtvrtfinále suverén základní části, předloňský vítěz a loňský finalista, Porto Chropyně, překvapivě nestačil na další chropyňský celek Golden tým. V prvním semifinále vyřadil celek Bernardu Morkovice vítěze z minulého roku Čikitu Dřínov. Zástupci domácích, celek Avandgard Počenice, ve druhém semifinále zvítězili s Golden týmem a tak se ve finále utkal jeden z favoritů turnaje Bernard s černým koněm soutěže Avandgardem. Více štěstí měli favorité. Ve vyrovnaném utkání zvítězil Bernard Morkovice 1:0 gólem Adamčíka z posledních minut zápasu. V souboji o třetí místo byl úspěšnější tým Čikita, který na pokutové kopy porazil Golden tým. Pořadatelé, kteří svou práci zvládli na výbornou, všem celkům děkují za účast.

Malá kopaná v Počenicích rok 2007

Dne 23.6.2007 se konal v Počenicích 3. ročník turnaje v malé kopané, který navazuje na tradici těchto klání konaných na hřišti v Tetěticích. Za slunečného počasí se utkalo na dvou hracích plochách 14 družstev, která byla rozdělena do dvou skupin. Hrací čas 1x15 minut zaručoval, že každé mužstvo stráví na hrací ploše min. 90 minut, navíc první 4 týmy z každé skupiny postoupily do vyřazovacích bojů. Z vítězství se nakonec radoval celek Dřínova, který ve finále porazil loňského vítěze Porto Chropyni 2:0. Třetí skončily Lutopecny a až na čtvrtém místě kombinovaný celek Počenic a Morkovic.

Malá kopaná v Počenicích rok 2006

V sobotu 22. července se konal v Počenicích druhý ročník turnaje v malé kopané týmů 5+1. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 družstev. Zápasy hrané za velkého vedra na 2 x 15 min. stály hráče všech týmů obrovské množství fyzických sil, přesto bylo k vidění spoustu zajímavých momentů a především pak mnoho branek. Z vítězství se radoval tým Porto Chropyně, který ve finále přehrál Postoupky, třetí skončily mladé naděje Počenic.